Slide 1 Slide 2 Slide 1

Nejlevnější ubytování v Olomouci

Ubytování v Olomouci pro pracovní návštěvy Olomouce od 134 Kč bez DPH za osobu a noc včetně možnosti neomezeného parkování.

Ubytování téměř v centru města Olomouc na skvěle dostupném místě v areálu bývalých kasáren Prokopa Holého v Olomouci, které se nachází naproti prodejně Baumax Olomouc. Možnost neomezeného parkování v zabezpečeném areálu.

Pro podrobnosti o možnosti ubytování volejte na telefon +420 603 511 067 mezi 7 a 21 hodinou. Na tomto čísle Vám poskytneme informaci o aktuálním počtu volných míst a možnostech ubytování.

Pondělí až pátek jsme Vám v ubytovně k dispozici od 8.00 do 15.00 hodin (jindy po předchozí telefonické dohodě).

Objekt se nachází v klidné části města a je vybaven 2-3 lůžkovými pokoji s společnou kuchyňkou pro přípravu jídel. Klienti můžou bez příplatku používat své TV a drobné elektrospotřebiče. K dispozici je také WiFi internet zdarma pro všechny ubytované.

doba pobytuCena za lůžko / noc
1 noc230 Kč bez DPH
2-6 nocí184 Kč bez DPH
7 a více nocí134 Kč bez DPH

V našem komplexu poskytujeme ubytování především pracovníkům firem, kteří do Olomouce přijíždějí za pracovními povinnostmi. Ubytovna není určena k trvalému bydlení. Cenu ubytování přizpůsobujeme turnusům a odjezdům klienta.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Rychlý kontakt


  • Neomezené parkování v zabezpečeném areálu
  • Čisté ubytování
  • Sprchy
  • WiFi internet ZDARMA
  • Nekuřácký objekt

Napište nám